1075 Budapest, Madách Imre út 13-14.

Karrier

Nyitott pozíciók

Várjuk olyan szakemberek jelentkezését, akik keresik az új kihívásokat, felelősen gondolkodnak és hatékonyan hozzá tudnak járulni a közös sikerekhez.

Műszaki Projektmenedzser

Főbb feladatok

Belsőépítészeti kivitelezési projektek teljes körű levezetése és biztosítása a minőségi és jogszabályi előírásoknak megfelelően az ajánlatadástól az átadásig.

Ezen belül:

  • árajánlatok összeállítása,
  • a feladatok pontos meghatározása, ütemezése,
  • a szerződésekben vállalt műszaki feladatok teljesítésének nyomon követése,
  • a projekt és a projektben résztvevő műszaki dolgozók átfogó koordinálása, munkájuk irányítása, ellenőrzése,
  • a vezetőség és kontrolling folyamatos tájékoztatása a projekt pillanatnyi állapotáról és előre haladásáról.

Budapest belváros, illetve projekthelyszínek

Teljes munkaidő

Bérezés megegyezés szerint

ww

Kapcsolatfelvétel a megadott elérhetőségeinken

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • projektmenedzseri tapasztalat,
  • önálló munkavégzésre és döntéshozatalra képes, proaktív személyiség,
  • kiemelkedő/figyelemre méltó kommunikációs és problémamegoldó készség.
Előnyt jelent:
  • TERC költségvetési program ismerete,
  • építőipari tapasztalat,
  • aktív kapcsolatrendszer,
  • angol, német nyelvtudás.

Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség.

A munkádat megbecsülik, az eredményeidet értékelik.

Munkavégzéshez szükséges eszközök.

Jó hangulat, rugalmasság.

Budapest belvárosában, valamint a projekthelyszíneken Magyarországon és külföldön.

ww

Küldje el nekünk önéletrajzát és bemutatkozó levelét e-mailben, vagy keressen minket kérdéseivel a megadott elérhetőségeink egyikén!